Dům Svatá Anna
O projektu
Informace

Dům Svatá Anna

Nacházíme se v centru Brna a troufáme si říci, že v tom nejzajímavějším!
Leitnerova je klidnou boční ulicí  s vyústěním na Hybešovu. Noví obyvatelé zde ocení nejen klidný vnitroblok se vzrostlou zelení, ale i dostupnost veškerých služeb, které si moderní městský život žádá. Každý den tak můžete nasávat atmosféru malebných hospůdek a kaváren pod městskými hradbami, které jsou vzdáleny ani ne 5 minut pěšky.

Pokud Vám nebudou stačit obchůdky v okolí, můžete si zajít pro čerstvé farmářské produkty na Zelný trh. Máte to jen 8 minut procházkou. Sportovci ocení cyklotrasu směr přehrada či jižní Morava, pejskaři zase park Špilberk. Tato adresa prostě nemá chybu!
Informace

O projektu

Dům je navržen jako sedmipatrový s jedním podzemním podlažím. Nabízí 3 komerční jednotky v parteru a dalších 41 jednotek různých velikostí a kategorií.

Samozřejmostí je i kryté parkování. To je situováno do přízemí a suterénu objektu, kde se nachází i sklepní kóje – nedílná součást každé jednotky.

 

Pomáháme městu dýchat…

Chybějící zeleň v husté městské zástavbě se snažíme kompenzovat zelenými střechami a další zelení ve vnitrobloku, která bude postupně doplňována s dokončováním navazujících etap výstavby. Jedinečnou dominantou je pak památný strom ve vnitrobloku - platan javorolistý, který dodává celému záměru nenahraditelné kouzlo.

 

Při návrhu dispozic jsme mysleli na každého. Některé jednotky jsou prostorově uzpůsobeny osobám s omezenou schopností pohybu, ať již jde o velikosti koupelen, minimální šířky chodeb či stoprocentní bezbariérovost. Obliba těchto dispozic v poslední době prudce stoupá. Klienti si pochvalují především možnost vytvoření dalších úložných prostor, případně vyřešení otázky bydlení svých rodičů či prarodičů.Vyberte si jednotku
 

Lokalita

Centrum
Brna

Staré Brno (v hantecu Oltec) je městská čtvrť západně od centra statutárního města Brna. Rozkládá se v údolí Svratky pod hradem Špilberk a Žlutým kopcem.

Historická
architektura

Dům Svatá Anna se nachází na okraji bývalé předměstské čtvrti U Svaté Anny. V jeho blízkosti se nachází Skeneho vila, Městské lázně Kopečná a další architektonické skvosty města Brna.